Bodrum İçin En İyi 3 Tekne Tamircisi

Tekne tamircisi seçimi son derece dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Özellikle acemi denizciler bu duruma pek dikkat etmez. Bu yüzden de teknelerde ilerleyen süreçlerde büyük sorunlar ile karşılaşabilir. Teknelerin her bir noktası ayrı bir ustalıkla işlenmiştir. Tarih boyunca da teknelerin bakımı ve tamiri özenle yapılmıştır. Bu durum günümüzde de geçerli. Tekne tamiri her geçen gün kendine yeni bilgiler kattığı için alanında tamircilerin de bu yenilikleri barındırması gerekiyor.

Teknelerin yoğun bir şekilde bulunduğu bölgelerde de tamir işlemleri ayrı bir önem taşır. Teknelerin bakımı tam olsa bile bir anda farklı bir noktasında hata verebilir. Bodrum gibi turistik yerlerde de yat turu yapan tatilci sayısı oldukça fazla. Haliyle bu tarz bölgelerde meydana gelen arızaların profesyonel bir kişi tarafından bakılması ve tamir edilmesi gerekir. Biz de sizlere Bodrum’da yat bakım onarım hizmeti veren en iyi yerleri yazdık.

1 – Tek Marin Servis Bodrum Tekne Tamircisi

Bodrumun eski tamircilerinden bir tanesi olan Tek Marin Bodrum ile birlikte daha pek çok bölgeye hizmet veriyor. Motor bakımı ve ırgat tamiri konularda müşterilerine yardımcı olan firma uzman kadrosu ile oldukça başaralı. 0535 382 04 36 numaralı telefondan tatilciler iletişime geçerek hem fiyat alabilir hem de teknedeki sorunları hakkında bilgi alabilirler.

2 – Cool Marin Soğutma Servisi

Tekne bakım onarım işlemlerinde sorunlar sadece motor ya da tekne parçası ile alakalı olmaz. Sıcak denizlerde tatilcilerin büyük ihtiyaçlarından olan soğutma sistemleri de arıza verebilir. Cool Marin Bodrum’da yer alan ve sadece soğutma sistemleri tamirleri ile ilgilenen son derece başarılı bir firma.  236 235 06 80 numaralı telefondan hem sorununuz için fiyat alabilir hem de diğer tamir işlemleri için fiyat alabilirsiniz.

3 – Adasu Marin Tekne Bakım

Bodrum’da on yılı aşkın bir süredir hizmet veren Adasu Marin bölgenin favori tekne tamircilerinden bir tanesi. Adasu Marin tekne ile alakalı pek çok konuda müşterilere hizmet veriyor. Akrilik boyama, yat boyama sistemleri, kumlama, ozmoz muayenesi ve fiberglas gibi daha pek çok konuda Adasu Marin müşterileri memnun ediyor. Tatilciler 252 382 02 08 numaralı telefon ile bölgenin favori tekne tamircisi olan Adasu Marin’e ulaşarak fiyat bilgisi alabilir.

İkinci El Tekne Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yat ve Tekne Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?
yeni başlayanlar için yelkenli rehberi
İkinci El Tekne Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yat Ehliyeti Nasıl Alınır Şartları Nelerdir
Yat Ehliyeti Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?
fırtına takvimi 2021
Fırtına Takvimi 2021 | Kocakarı Takvimi 2021